Uudised ja teated
Eesti kalatoodetele avanes Montenegro turg
17-04-2018 - Veterinaar- ja Toiduamet kooskõlastas Montenegro toiduohutuse-, veterinaar- ja fütosanitaaradministratsiooniga ekspordisertifikaadi, mille tulemusena saavad Eesti ettevõtjad eksportida Eesti kala- ning kalatooteid Montenegrosse.Alates eilsest võib Montenegrosse eksportida kõigi Eestis tegevusluba omavate k ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet peatas Tallinna Keskturul tundmatu päritoluga liha müügi
13-04-2018 - Veterinaar- ja Toiduameti ametnikud leidsid Tallinna Keskturult kokku enam kui 300 kilogrammi tõendamata päritoluga veiseliha. Tõendamata päritoluga liha kõrvaldati müügilt ning see saadetakse ümbertöötlemisele loomsete kõrvalsaaduste käitlemise ettevõttesse. Toidu ohutus ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet nüüdsest ka Facebookis!
09-04-2018 - Veterinaar- ja Toiduametil on nüüdsest ka oma Facebooki lehekülg, kus VTA hakkab jagama päevakajalist ja üldharivat infot meie tegevusvaldkonnast.Rohkem kui pooltel Eesti elanikel on oma Facebooki lehekülg ning see on muutumas ka populaarseimaks uudiste hankimise kanaliks. Just seetõttu on oluline VTA ... »»»

Sigade Aafrika katku leiud metssigadel 2018. aastal
04-04-2018 - Sigade Aafrika katku puudutav teave on koondatud veebilehele www.seakatk.ee ning küsimusi ja infot taudikahtlusega loomadest saab jätta VTA vihjetelefonile 605 4750.Ajavahemikul 27. märts - 2. aprill diagnoos ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet moodustas kliendinõukoja
03-04-2018 - Veterinaar- ja Toiduametis loodi klientide esindajatest koosnev nõukoda, kes hakkab asutusele andma tagasisidet ja tegema ettepanekuid planeeritavate muudatuste ning osutatavate valdkondlike teenuste kohta. Nõukojas hakatakse arutama ja kujundama ühiseid seisukohti näiteks VTA töökorralduse ja teenuste arendamis ... »»»

Web by OK Interactive