Uudised ja teated
RLTTK: Seakatku riskide vähendamiseks tuleb metssigade arvukus võimalikult kiiresti alla viia
28-06-2016 - Veterinaar- ja Toiduametis (VTA) kogunes täna riiklik loomatauditõrje komisjon, kus põhiküsimusena arutati metsas leviva taudi tõkestamise võimalusi. Komisjon leidis, et vaatamata möödunud jahiaasta küttimiseesmärkide täitmisele tuleb seakatku leviku peatamiseks intensiivse k ... »»»

Veterinaar- ja Toiduametis koguneb riiklik loomatauditõrje komisjon
28-06-2016 - Veterinaar- ja Toiduameti (VTA) peadirektor kutsus tänaseks, 28. juuniks kokku riikliku loomatauditõrje komisjoni. Kõne all metsas leviva sigade Aafrika katku tõkestamise ja metssigade populatsiooni vähendamise võimalused ning VTA valmisolek võimalike seakatku puhangute tõrjumiseks kodu ... »»»

Euroopa Komisjon hindab järelevalvesüsteemi piimakäitlemisettevõtetes
28-06-2016 - Euroopa Komisjoni tervise ja toiduohutuse peadirektoraadi DG Sante ametnikud hindavad üle-euroopalise auditeerimisprogrammi raames kuni 6. juulini Eesti toidu- ja veterinaarjärelevalvesüsteemi toimimist piimakäitlemisettevõtetes ja piimafarmides.Veterinaar- ja Toiduameti (VTA) peadirektori aset& ... »»»

Vene inspektorid kontrollivad Eesti kalakäitlusettevõtete vastavust Tolliliidu nõuetele
28-06-2016 - 27. juunist 1. juulini viibivad Eestis Venemaa ja Kasahstani veterinaar- ja toidujärelevalve inspektorid, kes auditeerivad nelja Eesti kalakäitlemisettevõtte vastavust Tolliliidu nõuetele.Veterinaar- ja Toiduameti peadirektori asetäitja Olev Kalda sõnul on Eesti ettev&o ... »»»

Sigade Aafrika katku leiud metssigadel 2016. aastal (Täiendatud 28.06.2016)
28-06-2016 - Sigade Aafrika katku puudutav teave on koondatud veebilehele www.seakatk.ee ning küsimusi ja infot taudikahtlusega loomadest saab jätta VTA vihjetelefonile 605 4750.Ajavahemikul ... »»»

Web by OK Interactive