Ida-Virumaa Veterinaarkeskus Tagasi

Viru 5a, Jõhvi linn, 41589 Ida- Virumaa
Tel 33 66774
Faks 33 66774
E-mail:
info.iv@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Iga kuu teisel reedel 9:00-12:00

Ida-Virumaa Veterinaarkeskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepingu alusel on nime taga märge (TL).

 Helgi Tepper  
Juhataja     
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 33 66770
Mob. 5284219
E-mail:
helgi.tepper@vet.agri.ee 

Kaidi Kasela
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 33 66773 
Mob.5164093
E-mail:
kaidi.kasela@vet.agri.ee
Tegevusala: piima hügieen, mitteloomse toidu hügieen, seire

Kirre Sild (TL)
Vanemspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus
Tel. 33 66774 
E-mail:
kirre.sild@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Eda Laas
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 33 66772
Mob. 51 64 094
E-mail:
eda.laas@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid ja loomakaitse

Jüri Kuiv
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 33 66775
Mob. 53034167
E-mail:
juri.kuiv@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduvedu, muna ja mee käitlemine, lihahügieen

Mare Eensalu
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (insener-tehnoloog)
Tel. 33 66771
Mob. 5146300
E-mail:
mare.eensalu@vet.agri.ee
Tegevusala: kalahügieen

Liivi Kallip
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (piima-  ja piimasaaduste insener-tehnoloog)
Tel. 33 66773
Mob. 53422588 
E-mail:
liivi.kallip@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen

Mare Hiiemäe
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (toiduainete tehnoloog)
Tel. 33 66776
Mob. 53038237
E-mail:
mare.hiiemae@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Olga Hints
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (pagaritööstus, tootmise ökonoomika ja juhtimine)
Tel. 33 66775
Mob. 53309433
E-mail:
olga.hints@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Tiiu Vungo
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (piima- ja piimasaaduste tehnoloogia)
Tel. 33 66776
Mob. 53025017
E-mail:
tiiu.vungo@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Irina Linnik                                                                                                   
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (liha- ja piimatehnoloogia)
Tel. 33 66775
Mob. 5331 6744
E-mail:
irina.linnik@vet.agri.ee                                                                           
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)


Web by OK Interactive