Järvamaa Veterinaarkeskus Tagasi

Pärnu 58, 72712 Paide
Tel : 3854520  Faks : 3854522
E-mail:
info.jarva@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Esmaspäev 8:30-12:30

Järvamaa Veterinaarkeskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Andrus Leis
Juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 3854521
Mob. 5133818
E-mail:
andrus.leis@vet.agri.ee

Katrin Nugis (TL)                
Vanemspetsialist
Haridustase: rakenduslik kõrgharidus (äriõigus)
Tel. 385 4520
Mob.                                      
E-mail:
katrin.nugis@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine                                                                                        

Sirje Pajuri
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (tehnoloogiainsener)
Tel. 385 4523
Mob. 5344 7486
E-mail:
sirje.pajuri@vet.agri.ee
Tegevusala: piimahügieen

Mari Hallik 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (tehnoloogiainsener)
Tel. 385 4527
Mob. 5344 5324 
E-mail:
mari.hallik@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen

Ingrida Vissak 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 385 4528
Mob. 512 2649 
E-mail:
ingrida.vissak@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Linda Vooremäe 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 385 4525
Mob. 504 3618 
E-mail:
linda.vooremae@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (liha ja lihatoodete käitlemine)

Tatjana Kozik 
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 385 4526
Mob. 5307 4970 
E-mail:
tatjana.kozik@vet.agri.ee 
Tegevusala: saasteainete seire, muna, kala ja mesi

Pirje Rool 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (zootehnik)
Tel. 385 4529
Mob. 525 7916
E-mail:
pirje.rool@vet.agri.ee 
Tegevusala: söötade järelevalve Järvamaal, Lääne-Virumaal, Ida-Virumaal, Jõgevamaal

Hele-Mai Sammel 
Peaspetsialist 
Haridustase: kõrgharidus (veterinaararst)
Tel. 385 4524
Mob. 5326 4669
E-mail: 
hele.sammel@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse 

Janelin Tartu                
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Mob.  5190 9184                                   
E-mail:
janelin.tartu@vet.agri.ee
Tegevusala: põllumajandusloomade aretuse järelevalve Harju-, Rapla-, Järva- ja Viljandi maakonnas)


Web by OK Interactive