Viljandimaa Veterinaarkeskus Tagasi

Vabaduse plats 4, I korrus, 71020 Viljandi
Tel. 435 0020
Faks 435 0021
E-mail:
info.vil@vet.agri.ee 
Vastuvõtuaeg: iga kuu teisel teisipäeval 08:00-12:00 

Viljandimaa Veterinaarkeskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Terje Oper 
Juhataja
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 435 0030
Mob. 513 3637
E-mail:
terje.oper@vet.agri.ee 

Piibija Mikk (TL)
Vanemspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus (raamatupidamine)
Tel. 435 0022
E-mail:
piibija.mikk@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine, raamatupidamine, registrid

Velta Riisalo
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 435 0024
Mob. 525 1937
E-mail:
velta.riisalo@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse

Kristel Silmann
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (piimatehnoloogia)
Tel. 435 0025
Mob. 513 5570 
E-mail: 
kristel.silmann@vet.agri.ee
Tegevusala: piimahügieen, muna-, mee- ja mahekäitlemine

Tiina Pakkonen
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 435 0031
Mob. 523 7137
E-mail:
tiina.pakkonen@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen

Heli Paasma 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria), kutsemagister (toiduteadus) 
Tel. 435 0027
Mob. 5692 7037
E-mail:
heli.paasma@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen, kalahügieen, saasteainete seire 

Galina Kuznetsova 
Vanemspetsialist
Haridustase:
Kõrgharidus (tervisekaitse arst)
Tel. 435 0028
Mob. 5300 2080
E-mail: 
galina.kuznetsova@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustus)

Ly Antsov 
Peaspetsialist

Haridustase: kõrgharidus ( piima ja piimasaaduste insener-tehnoloog)
Tel. 435 0026
Mob. 5300 1221
E-mail:
ly.antsov@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustus)

Tony Oijuland
Vanemspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 435 0023
Mob. 5629 5235
E-mail: 
tony.oijuland@vet.agri.ee 
Tegevusala: loomakaitse ja loomatervishoid, kauplemine

Helen Talviste
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (lihatehnoloog)
Tel. 435 0029
Mob. 513 3634
E-mail:
helen.talviste@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustus)


Web by OK Interactive