Põlvamaa Veterinaarkeskus Tagasi

Puuri tee 1,  63308 Põlva
Tel. 799 4413
Faks 799 4099
E-mail:
info.polva@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Esmaspäev 10:00-11:00 

Põlvamaa Veterinaarkeskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Seido Suija
Juhataja
Haridus: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 799 4441
Mob. 505 4096
E-mail:
seido.suija@vet.agri.ee

Terje Heinsoo (TL)
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (raamatupidamine)
Tel. 799 4413
E-mail:
terje.heinsoo@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Peep Mälberg
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 799 4422
Mob. 523 3097
E-mail:
peep.malberg@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse, saasteainete seire

Anita Põld
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 799 4412
Mob. 5345 7096
E-mail: 
anita.pold@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen, kalahügieen, muna ja mee käitlemine

Viive Kaarna
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 799 4440
Mob. 5332 4038
E-mail:
viive.kaarna@vet.agri.ee
Tegevusala: piimahügieen

Kaupo Sabre
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (piima ja piimasaaduste tehnoloog)
Tel. 799 4417
Mob. 5332 4037
E-mail:
kaupo.sabre@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, mahepõllumajandus 

Vaike Tartes
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (zootehnika)
Tel: 799 4419
Mob. 5331 1916
E-mail:
vaike.tartes@vet.agri.ee
Tegevusala: aretuse järelevalve Tartu-, Põlva-, Valga- ja Võru maakonnas

Siret Ploompuu
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (linna-ja tööstusmaastike korraldus)
Tel: 799 4455
Mob. 5620 8304 
E-mail: 
siret.ploompuu@vet.agri.ee
Tegevusala: jaekaubandus ja toitlustusettevõtete järelevalve  

Helgi Luigelaht
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (tervisekaitse spetsialist)
Tel: 799 4455
Mob. 517 3433 
E-mail: 
helgi.luigelaht@vet.agri.ee
Tegevusala: jaekaubandus ja toitlustusettevõtete järelevalve  


Web by OK Interactive