Saaremaa Veterinaarkeskus Tagasi

Kohtu 10, pk35 93802 Kuressaare
faks 45 31 273
E-mail:
info.saare@vet.agri.ee

Saaremaa Veterinaarkeskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Toivo Jürisson
Juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 31 273
Mob. 5038279
E-mail:
toivo.jurisson@vet.agri.ee

Anne Tohv (TL)
Vanemspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus (raamatupidamine)
Tel. 45 31403
E-mail:
anne.tohv@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Andro Jürisson
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 33 501
Mob. 5268188 
E-mail:
andro.jurisson@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse

Ilona Metsrand
Peaspetsialist

Haridustase: kõrgharidus (meditsiin)
Tel. 45 31 464
Mob. 5268189
E-mail:
ilona.metsrand@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, piimahügieen, toiduveod

Priit Jõelaid
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (põllumajandussaaduste tootmine ja turustamine); teaduskraad - magister aianduse erialal 
Tel. 45 24 149
E-mail:
priit.joelaid@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen

Mare Kool
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 31 404

Mob. 5648 8313
E-mail:
mare.kool@vet.agri.ee
Tegevusala: kala- ja kalatoodete järelevalve

Marje Peling
Peaspetsialist
Haridustase:  kõrgharidus (ühiskondliku toitlustamise tehnoloogia ja organiseerimine)
Tel. 453 3426
E-mail:
marje.peling@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustamine)

Tiiu Tammik
Vanemspetsialist
Haridustase:  kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 453 3427

Mob. 5668 1175
E-mail:
tiiu.tammik@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus)

Tatjana Enno
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
E-mail: 
tatjana.enno@vet.agri.ee 
Tegevusala: lihahügieen
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saarema Lihatööstus OÜ


Rein Ravik
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 24 117
E-mail:
rein.ravik@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saaremaa Lihatööstus OÜ

Kaidi Sau  
Nooremspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus (kondiiter)
Tel. 45 24 117
E-mail: 
kaidi.sau@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieeni spetsialisti abi 
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saaremaa Lihatööstus OÜ

Kersti Kukk
Nooremspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus (veterinaaria)
Tel. 45 24 117
E-mail:
kersti.kukk@vet.agri.ee 
Tegevusala: lihahügieeni spetsialisti abi
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saaremaa Lihatööstus OÜ

Raja Troskin
Nooremspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus (veterinaaria)
Tel. 45 24 117
E-mail:
raja.troskin@vet.agri.ee 
Tegevusala: lihahügieeni spetsialisti abi
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saaremaa Lihatööstus OÜ

 


Web by OK Interactive