Tartumaa Veterinaarkeskus Tagasi

Tähe 4, Tartu 51010                                                                  

Tel 740 1208                                                                                          

E-mail:info.tartu@vet.agri.ee                                                                           
Vastuvõtuaeg : Tööpäevadel 08:00-16:00

Tartumaa Veterinaarkeskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Anneli Kask 
Juhataja
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 1208
Mob. 522 9588
E-mail:
anneli.kask@vet.agri.ee

Peeter Kukk
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 0440
Mob. 527 9609
E-mail:
peeter.kukk@vet.agri.ee
Tegevusala: loomakaitse

Toomas Kalja 
Peaspetsialist
Haridustase: 
kõrgharidus (veterinaarmeditsiin)
Tel. 740 0440
Mob. 505 3393
E-mail:
toomas.kalja@vet.agri.ee 
Tegevusala: loomatervishoid


Malle Kreos (TL)
Vanemspetsialist
Haridustase:
 kesk-eri (zootehnik)
Tel. 740 0820
E-mail:
malle.kreos@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Ann Meisalu
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 0140
Mob. 5300 0437   
E-mail:
ann.meisalu@vet.agri.ee
Tegevusala: Söötade järelvalve ( piirkonnad: Tartumaa, Võrumaa, Valgamaa, Põlvamaa )

Toidubüroo

Heiki Pruus 
Büroojuhataja
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 1611
Mob. 5300 5587
E-mail:
heiki.pruus@vet.agri.ee

Irina Kuzmina
Peaspetsialist
Haridustase:
magistrikraad (loomakasvatus)
Tel. 740 1669
Mob. 5341 6323
E-mail:
irina.kuzmina@vet.agri.ee
Tegevusala: kala ja kalatooted, munahügieen, toitu käitlevad ettevõtted, jaekaubandus

Riina Tõlgo
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 0551
Mob. 527 9388
E-mail:
riina.tolgo@vet.agri.ee
Tegevusala: liha- ja meekäitlemine

Anu Kasesalu 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 0551
Mob. 522 0653
E-mail:
anu.kasesalu@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen, jaekaubandus

Janne Jõesaar
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaarmeditsiin)
Tel. 740 1669
Mob. 527 9586
E-mail:
janne.joesaar@vet.agri.ee
Tegevusala:  piim ja piimatoodete käitlemine, mahepõllumajanduslik käitlemine, toidu vedu

Virve Puusepp
Peaspetsialist 
Haridustase:  
rakenduslik kõrgharidus (tervisekaitse spetsialist)
Tel. 740 1146   
Mob. 5326 9923
E-mail:
virve.puusepp@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen(jaekaubandus ja toitlustus)

Alla Ikkonen
Peaspetsialist
Haridustase:  
kõrgharidus(veterinaaria)
Tel. 740 1146  
Mob. 5300 6127
E-mail:
alla.ikkonen@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus

Margit Kirk
Peaspetsialist 
Haridustase:
kõrgharidus (piimatehnoloogia)
Tel. 740 1145   
Mob. 527 9547
E-mail:
margit.kirk@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toiduhügieen, toitlustus ja jaekaubandus

Nikita Klimušev
Peaspetsialist 
Haridustase:
kõrgharidus (kalakasvatus)
Tel. 740 0229
Mob. 5302 9616
E-mail:
nikita.klimusev@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen

Sirle Hermet 
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 0229
Mob. 504 7521
E-mail:
sirle.hermet@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus)

Kristiina Lindenberg
Vanemspetsialist
Haridustase:
magister (toiduainete tehnoloogia)
Tel. 740 0140
Mob. 525 0954
E-mail:
kristiina.lindenberg@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustus)

Reet Pender
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (liha ja lihasaaduste tehnoloogia)
Tel. 740 1145  
Mob. 
5306 2867
E-mail: 
reet.pender@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (mitteloomne)

Vanemspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud


Web by OK Interactive