Harjumaa Veterinaarkeskus Tagasi

Västriku 2b, 11312 Tallinn
Tel 658 0420
Faks 658 0422
E-mail:
info.harju@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Tööpäevadel 8:00-14:00

Harjumaa Veterinaarkeskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepingu alusel on nime taga märge (TL).

Vladimir Vahesaar
Juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 658 0421
Mob. 507 3926
E-mail:
vladimir.vahesaar@vet.agri.ee

Arvi Raie                     
Juhataja asetäitja

Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 658 0433
Mob. 5657 0038
E-mail: 
arvi.raie@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse ja kauplemine

Mairi End (TL)
Vanemspetsialist
Haridustase: keskeriharidus (toiduainete tehnoloog)
Tel:  658 0420
Mob. 5349 8671
E-mail:
mairi.end@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Laine Jaansalu (TL)
Peaspetsialist
Haridustase: keskeriharidus (tehnik)
Tel:  658 0430
E-mail:
laine.jaansalu@vet.agri.ee 
Tegevusala: asjaajamine

Mari Parik                                                                 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (loomaarst)
Tel. 658 0432
Mob.
E-mail:
mari.parik@vet.agri.ee
Tegevusala: kauplemine

Urmas Saron
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (zootehnik)
Tel. 658 0433
Mob. 513 1163
E-mail:
urmas.saron@vet.agri.ee
Tegevusala: loomakaitse

Ljudmila Bokova
Vanemspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 658 0431
Mob. 5886 6001
E-mail:
ljudmila.bokova@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse, kauplemine

Kreete Pello   
Peaspetsialist 
Haridustase: kõrgharidus (veterinaarmeditsiin)
Tel. 658 0434;
Mob. 518 9010
E-mail: kreete.pello@vet.agri.ee

Tegevusala: söötade järelevalve

Anatoli Birjukov
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 684 4058;
Tegevusala:
lihahügieen
Lisainfo: paike veterinaarteenistus AS HKScan Estonia

Vanemspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud


Vanemspetsialist
Lisainfo: teenistussuhe ajutiselt peatatud

 

Toidubüroo

Mairi Pajula
Büroojuhataja
Haridustase:
kõrgharidus (toiduainete töötlemise insener)
Tel. 658 0425
Mob. 526 3089
E-mail:
mairi.pajula@vet.agri.ee

Viktoria Barotova 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (arst-hügieenik-epidemioloog)
Tel. 658 0435
Mob. 506 8420
E-mail:
viktoria.barotova@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine) 

Pille Edovald 
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (toiduainete töötlemise insener)
Tel. 658 0424
Mob. 5342 0819
E-mail:
pille.edovald@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen(töötlemine ja ladustamine), mahepõllumajandus

Evi Kanarik
Vanemspetsialist
Haridustase:
kesk-eri (sanitaarvelsker)
Tel. 658 0435
Mob. 5331 7004
E-mail:
evi.kanarik@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine) 

Tõnu Hirsik
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 658 0428
Mob. 521 2147
E-mail:
tonu.hirsik@vet.agri.ee
Tegevusala: piimahügieen, mahepõllumajandus

Rita Otstavel
Peaspetsialist

Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 658 0431
Mob. 5650 3141
E-mail:
rita.otstavel@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen, muna, mesi

Ingrid Seppar
Vanemspetsialist 
Haridustase: 
kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel. 658 0437
Mob. 5349 2822
E-mail:
ingrid.seppar@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Juri Vohmin 
Vanemspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (sanitaarhügieen arst)
Tel. 658 0435
Mob. 5331 3198
E-mail: 
juri.vohmin@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Tatjana Nurk
Vanemspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (kalatoodete tehnoloogia)
Tel. 658 0435
Mob. 521 9776
E-mail:
tatjana.nurk@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Külli Jõgi 
Peaspetsialist
Haridustase:
 rakenduskõrgharidus (tervisekaitse)
Tel.  658 0434
Mob. 5349 1876
E-mail: 
kulli.jogi@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Anneli Alle 
Peaspetsialist
Haridustase:
 rakenduskõrgharidus (tervisekaitse)
Tel.  658 0434
Mob. 5349 3441
E-mail: 
anneli.alle@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Mare Kasvandik 
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel.  658 0424
Mob. 5349 9802
E-mail: 
mare.kasvandik@vet.agri.ee 
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen(töötlemine ja ladustamine)

Heili Kibar
Vanemspetsialist
Haridustase:
keskeriaharidus
Tel. 658 0432
Mob. 514 3557
E-mail:
heili.kibar@vet.agri.ee
Tegevusala: kalahügieen

Indrek Moppel
Vanemspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 658 0432
Mob. 516 6287
E-mail:
indrek.moppel@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine, ladustamine)

Taissa Tombu 
Vanemspetsialist
Haridustase:
 rakenduslik kõrgharidus (tervisekaitsespetsialist)
Tel.  658 0437
Mob. 5348 9242
E-mail:
taissa.tombu@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Liivi Unt 
Vanemspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus(ühiskondliku toitlustamise tehnoloogia organiseerimine)
Tel.  658 0429
Mob. 5331 5423
E-mail:
liivi.unt@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Siiri Vahter 
Vanemspetsialist
Haridustase:
 rakenduskõrgharidus(bioanalüütik)
Tel. 6580429
Mob. 5349 6243                                                                         
E-mail: 
siiri.vahter@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Kertu Vint  
Peaspetsialist 
Haridustase: kõrgharidus (bio- ja toiduainete tehnoloogia)
Tel. 658 0426
Mob. 5344 9743
E-mail:
kertu.vint@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Žanna Lill  
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (bio- ja toiduainete tehnoloogia)
Tel. 6580437
Mob. 5333 5228
E-mail: zanna.lill@vet.agri.ee

Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Tiit Saar  
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 684 4058
Mob. 515 4613
E-mail:
tiit.saar@vet.agri.ee
Tegevusala: paikne veterinaarteenistuse juht AS HKScan Estonia

Hedy Sooba
Peaspetsialist
Haridustase: rakenduskõrgharidus (tervisekaitse spetsialist)
Tel: 658 0426
Mob: 5648 5620
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen (töötlemine ja ladustamine)
 
Kristi Gruft
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (ärijuhtimine)
Tel: 658 0427
Mob: 5697 0745
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen (töötlemine ja ladustamine)

Irina Zimina 
Peaspetsialist
Haridustase:
 rakenduskõrgharidus (tervisekaitse)
Tel.  658 0436
Mob. 5334 5627
E-mail: 
irina.zimina@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine, mahepõllumajandus)

Ello Lepman 
Vanemspetsialist
Haridustase: keskeriharidus(veterinaaria)
Tel. 658 0438
Mob. 5629 6712
E-mail: 
ello.lepman@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Kristina Koroljak
Vanemspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (liha-ja piimatehnoloogia)
Tel: 658 0436
Mob.
5347 5891
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Elin Põdra
Vanemspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (toitlustusspetsialist)
Tel. 658 0423
Mob. 5690 1526
E-mail:
elin.podra@vet.agri.ee
Tegevusala: (toiduhügieen) jaekaubandus ja toitlustamine

Kadi Kuusk
Vanemspetsialist
Haridustase:kõrgharidus (toidutehnika ja tootearendus)
Tel 658 0423
Mob 5346 6245
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)
 
Marian Maidra
Vanemspetsialist
Haridustase:kõrgharidus (toidutehnika ja tootearendus)
Tel 658 0423
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)
 
Vanemspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud
 
Vanemspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud
 
Vanemspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Web by OK Interactive